Müzikal Bilgiler:
 2005 yılında davula başladım. Hala aktif olarak davul çalmaktayım.  Çeşitli grup ve sanatçılara sahnede eşlik ettim/etmekteyim. Aynı zamanda, iki yıldır Zuhal Müzik Uniqte ve kendi açtığım stüdyom Roadie Müzik Atölyesinde davul dersleri vermekteyim. Yaklaşık yetmiş tane yetiştirdiğim öğrenci mevcut.
 M
üziğe 2005 yılında davul çalarak başladım. 2009 yılında Şebnem Feraha davul teknisyeni olarak girdim. O yıllarda Şebnem Ferah’ın davulcusu Aykan İlkanla çalışmalara başladım. Sonrasında Sezen Aksunun davulcusu Jarrod Cagwin, Teoman’ın davulcusu Deniz Güngör, Tarkan’ın davulcusu Volkan Öktem, Gökçe ve Atiyenin davulcusu Tunç Engin, Pentagram’ın davulcusu Cenk Ünnü ve Gripinin davulcusu İlker Baliç’in davul teknisyenliğini yaptım ve aynı zamanda kişisel dersler aldım. 2011 yılında kendi grubum olan Balansla yoluma devam ettim. Şehiriçi ve şehir dışı  konserler verdik. Ve 7 ay boyunca Balansla her pazar Hayal Kahvesi Beyoğlunda sahne aldım. Onun dışında 2014 2016 arası Oğuzhan Uğur isimli sanatçının sahnesinde ve albüm kaydında yer aldım. Şuanda Sinem Sayın, Marvin ve Turan Sarıbayla aktif olarak sahnelerde yer almaktayım.


İstanbulda çaldığım bazı sahneler: Dorock XL, Hayal Kahvesi (Beyoğlu, Atakent), Jolly Joker, garajistanbul, Shaft, Mask vs.. ve çeşitli Üniversite Şenlikleri.
 
DİSKOGRAFİ;
2015 DokuzSekiz MüzikOğuzhan Uğur albümde çaldığım şarkılardan piyasaya çıkanlar;
1) Mağlubiyet: https://www.youtube.com/watch?v=cllp9Ofrrso
2) Biyolojik Unsur: https://www.youtube.com/watch?v=rOryc3GNf6o
3) Madım mı? : https://www.youtube.com/watch?v=mYX34Ynu484
4) Kıskanç : https://youtu.be/wVN2Wv_pC4Y
————————-
Çaldığım ve aynı zamanda klipte de yer aldığım;
*Bana bunu yapma :
https://www.youtube.com/watch?v=mzzmQJvJek0

2015 Eğlence Fabrikası– Balans albüm;
https://itunes.apple.com/tr/album/balans-single/id1012899933?l=tr
*Deli Divane (klip) : https://www.izlesene.com/video/balans-deli-divane-video-klip/8802920