2005 yılında davula başladım. Hala aktif olarak davul çalmaktayım.  Çeşitli grup ve sanatçılara sahnede eşlik ettim/etmekteyim. Aynı zamanda, iki yıldır Zuhal Müzik Uniq’te ve kendi açtığım stüdyom ‘Roadie Müzik Atölyesi’nde davul dersleri vermekteyim. Yaklaşık yetmiş tane yetiştirdiğim öğrenci mevcut.
 Müziğe 2005 yılında davul çalarak başladım. 2009 yılında Şebnem Ferah’a davul teknisyeni olarak girdim. O yıllarda Şebnem Ferah’ın davulcusu Aykan İlkan’la çalışmalara başladım. Sonrasında Sezen Aksu’nun davulcusu Jarrod Cagwin, Teoman’ın davulcusu Deniz Güngör, Tarkan’ın davulcusu Volkan Öktem, Gökçe ve Atiye’nin davulcusu Tunç Engin, Pentagram’ın davulcusu Cenk Ünnü ve Gripin’in davulcusu İlker Baliç’in davul teknisyenliğini yaptım ve aynı zamanda kişisel dersler aldım. 2011 yılında kendi grubum olan ‘Balans’la yoluma devam ettim. Şehiriçi ve şehir dışı  konserler verdik. Ve 7 ay boyunca ‘Balans’la her pazar Hayal Kahvesi Beyoğlu’nda sahne aldım. Onun dışında 2014 – 2016 arası Oğuzhan Uğur isimli sanatçının sahnesinde ve albüm kaydında yer aldım. Şuanda Sinem Sayın, Marvin ve Turan Sarıbay’la aktif olarak sahnelerde yer almaktayım.

İstanbul’da çaldığım bazı sahneler: Dorock XL, Hayal Kahvesi (Beyoğlu, Atakent), Jolly Joker, garajistanbul, Shaft, Mask vs.. ve çeşitli Üniversite Şenlikleri.

DİSKOGRAFİ;
2015 DokuzSekiz Müzik–Oğuzhan Uğur’ albümde çaldığım şarkılardan piyasaya çıkanlar;
1) Mağlubiyet: https://www.youtube.com/watch?v=cllp9Ofrrso
2) Biyolojik Unsur: https://www.youtube.com/watch?v=rOryc3GNf6o
3) Madım mı? : https://www.youtube.com/watch?v=mYX34Ynu484
4) Kıskanç : https://youtu.be/wVN2Wv_pC4Y
————————-
Çaldığım ve aynı zamanda klipte de yer aldığım;
*Bana bunu yapma : https://www.youtube.com/watch?v=mzzmQJvJek0

2015 Eğlence Fabrikası– ‘Balans’ albüm;
https://itunes.apple.com/tr/album/balans-single/id1012899933?l=tr
*Deli Divane (klip) : https://www.izlesene.com/video/balans-deli-divane-video-klip/8802920